BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Lampetter 3135070
nr 313 5070
Lampetter
1 par, 1800-tal, förgylld brons
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 maj 2004
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
ledande budet*
800 kr
900 kr
950 kr